front orzechowy przod
  • front orzechowy przod
  • front orzechowy bok
  • front orzechowy zestawienie

Orzech amerykański

Drewno orzecha egzotycznego jest jednym z najpiękniejszych, jakie znamy. Jego wyraziste słoje zachwycają niezmiennie od setek lat. Szczególnie intensywnie było wykorzystywane w okresie Art Deco, teraz powróciło do naszych domów na frontach kuchennych. Dość ciemny, głęboki kolor drewna orzechowego z wyraźnym rysunkiem słojów może być właśnie tym, co sprawi że Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Z tak wyrazistym akcentem każda kuchnia zyska efekt „wow”. Szczególnie efektownie drewno orzecha wygląda, jeśli słoje łączą się na kolejnych frontach i właśnie takie fronty mamy w swojej ofercie.

Dopasowujemy usłojenie frontów znajdujących się obok siebie tak, aby dać wrażenie jednego kawałka drewna. Dlatego, jeśli zamawiasz fronty z drewna orzechowego, potrzebujemy projektu Twojej kuchni. Możesz wysłać nam odręczny szkic, kuchnię stworzoną w IKEA Planner, Sketchup Maker lub w dowolny inny sposób tak, aby pokazać które fronty znajdują się w ciągu obok siebie.

Front, który widzisz na zdjęciu, wykończony jest lakierem w pełni matowym dla uzyskania naturalnego efektu. Możesz jednak zamówić ten front w wykończeniu półmatowym w tej samej cenie.

Zobacz orientacyjną cenę tych frontów

Zamów te fronty

>> Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii wykonania naszych frontów zajrzyj do FAQ