Czym jest Frontosfera?

Założona przez architekta i autorkę bloga Architekt Na Szpilkach Katarzynę Antończyk Frontosfera to projektownia drewnianych frontów na zamówienie. Wykonamy piękne drewniane fronty do Twojej kuchni (w systemach IKEA Faktum i Metod) z odpowiednimi nawierceniami i gotowe do natychmiastowego montażu. Jesteśmy też pierwszym w Polsce producentem frontów drewnianych z nadrukiem. 

Dlaczego powstała Frontosfera?

Inspiracją była potrzeba, która pojawiła się przy realizacji pewnej kuchni, gdzie bazą były szafki IKEA. Nie wystarczyła nam jednak oferta frontów kuchennych, które mieliśmy do dyspozycji. Wiemy, że IKEA ma świetny system kuchenny i lubimy go bardzo ze względu na nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni. Kochamy jednak również naturalne drewno. Powstaliśmy, aby umożliwić połączenie superelastycznego i pomysłowego systemu IKEA lub innego systemu kuchennego, z ponadczasowymi frontami z pięknego drewna świetnej jakości. Jeśli masz jednak kuchnię w jeszcze innym systemie, a zachwycają Cię nasze fronty nie martw się – wykonujemy je w każdym rozmiarze.

Jak działamy?

Działamy w prosty sposób – masz u siebie, lub kupujesz świetne i solidne korpusy szafek kuchennych wraz z zawiasami (w sklepie IKEA lub innym oferującym tego typu produkty) w wybranych przez siebie rozmiarach i uzupełniasz je naszymi drewnianymi frontami z kolekcji klasycznej, lub z wymarzonym nadrukiem. Możesz zamówić fronty do swojej obecnej kuchni w dowolnym systemie. W ten sposób otrzymasz spersonalizowaną kuchnię o fantastycznym designie i w wysokiej jakości możliwie najniższym kosztem.

Fronty Z Nadrukiem to część firmy Frontosfera.pl. Drewniane Fronty Z Nadrukiem to zupełnie nowy na polskim rynku produkt, wykorzystujące nowoczesne technologie druku cyfrowego. Na drewnie dębowym, jesionowym, orzechowym lub na sklejce brzozowej możecie zamówić dowolną grafikę lub zdjęcie – wybrane z bazy zdjęć dostępnych na stronie lub własne. Umożliwia to stworzenie personalizowanej, bardzo osobistej kuchni każdemu, i od razu. Choć fronty zostały stworzone właśnie z myślą o kuchniach to można zamówić je także jako front innego mebla, lub nawet jako grafikę ścienną. Co ważne, można je zamówić gotowe do montażu: w rozmiarze pasującym do kuchni Ikea Metod i Ikea Faktum, z gotowymi nawierceniami.

Na każdym etapie dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dopieszczamy każdy front zanim do Ciebie trafi. Jeśli masz do nas pytanie, zajrzyj na stronę najczęściej zadawanych pytań FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie w możliwie krótkim czasie.